Müdek Komisyonları

Jeoloji Mühendisliği Bölümü Komisyonları;

 

Komisyon Adı

Görevi

Üyesi/Üyeleri

İntibak Komisyonu

Merkezi yerleştirme ile gelen ve daha önce herhangi bir eğitim kurumunda öğrenim gören, yatay geçiş hakkı kazanmış, Erasmus, Farabi öğrencilerinin geldikleri yüksek öğrenim kurumunda başarılı oldukları derslerden, öğrenim planında yer alan derslere içerik ve kredi açısından eşdeğer olan derslerinden muaf tutulması işlemini gerçekleştirir.

Prof.Dr.Fikret KAÇAROĞLU (Başkan)

Prof.Dr. Ergun KARACAN (Üye)

Prof.Dr. Murat GÜL (Üye)

Staj Komisyonu

Öğrencilerin aldıkları teorik bilgilerin sektördeki uygulama alanlarını görmeleri amacıyla yaz dönem stajlarına yönlendirilmesini ve staj faaliyetlerinin takibini sağlar.

Prof.Dr.Fikret KAÇAROĞLU (Başkan)

Dr. Özgür AVŞAR (Üye)

Dr. M. Ersen AKSOY (Üye)

Erasmus Koordinatörü

Öğrencilerin belirli dönemlerde yurtdışında eğitim görmesini sağlar, süreci yönetir. Yurtdışından gelen öğrencilerin almış oldukları derslerin bilgi sisteminde açılmasını sağlayarak bu derslerin muafiyet not girişlerinin yapılmasını sağlar. Bu kapsamda öğrencilerin öğrenim sürelerince yurtdışı staj hareketliliğini yönetir.

Dr. M. Ersen Aksoy

Farabi Koordinatörü

Öğrencilerin belirli dönemlerde yurtiçindeki farklı bir kurumda eğitim görmesini sağlar ve süreci yönetir. Dönüşte öğrencilerin almış oldukları derslerin bilgi sisteminde açılmasını sağlayarak bu derslerin muafiyet not girişlerinin yapılmasını sağlar.

Prof.Dr. Semih GÜRSU

MÜDEK Koordinatörü

Jeoloji Mühendisliği Programı’nın tüm öğretim elemanlarının katılımlarıyla Mühendislik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği’ne  (MÜDEK) akreditasyon başvuru ve değerlendirme sürecini yönetir.

Dr. Özgür AVŞAR

 
MÜDEK Akreditasyonu

Bölümümüzün lisans eğitimi Mühendislik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (MÜDEK) tarafından 2017 yılı itibariyle 2 yıllığına akredite edilmiştir.

Undergraduate education in our deparment has been accredited by Association for Evaluation and Accreditation of Engineering Programs for 2 years starting from 2017.

GEO Alumni

Fotoğraf Albümü
Akademik Personel
Resmi Logomuz

Öğrenci Topluluğumuz

Kısayollar
İletişim
Yukarı Çık