Müdek Faydaları

MÜDEK & EUR - ACE Etiketinin Mühendislik öğrenci ve mezunları için faydaları nelerdir? 

-  EUR-ACE ® etiketli mühendislik programları, hem Avrupa hem de uluslararası yüksek standartlara sahip olduklarını belgeler ve böylece özellikle Avrupalı işverenler tarafından tanınırlar.

-  EUR-ACE ® etiketli mühendislik programları mezunlarının EUR-ACE ® etiketli diğer Yükseköğretim Kurumlarına yapılan Master ve Doktora programlarına başvurularını ve kabul süreçlerini kolaylaştırır.

-  EUR-ACE ® etiketli mühendislik programları, mezunlarının yurtdışında mühendislik yapabilmesi için gerekli önşartları sağlamaktadır.

-  Mesleki Yeterlilik tanınması üzerine, AB Direktifi tarafından teşvik olarak EUR-ACE ® etiketli bölümlerin lisansüstü hareketliliği kolaylaştırılmıştır.

-  EUR-ACE ® FEANI (European Federation of Natinonal Engineering Assosication) tarafından profesyonel kart gibi teşvik edilen bir eğitim standardıdır.

-  EUR-ACE ® etiketli programlar FEANI’nin Eur Ing başlıklı eğitim gereksinimleri listelerinde otomatik olarak yer almaktadır.

Ayrıntılı bilgi için MÜDEK resmi websayfasını ziyaret edebilirsiniz..

MÜDEK Akreditasyonu

Bölümümüzün lisans eğitimi Mühendislik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (MÜDEK) tarafından 2017 yılı itibariyle 2 yıllığına akredite edilmiştir.

Undergraduate education in our deparment has been accredited by Association for Evaluation and Accreditation of Engineering Programs for 2 years starting from 2017.

GEO Alumni

Fotoğraf Albümü
Akademik Personel
Resmi Logomuz

Öğrenci Topluluğumuz

Kısayollar
İletişim
Yukarı Çık